ستاری به عنوان نایب رییس هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد

رییس جمهوری کشورمان و رییس هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی طی حکمی دکتر سورنا ستاری را به عنوان نایب رییس هیئت امنای این صندوق منصوب کرد.

رییس جمهوری کشورمان و رییس هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی طی حکمی دکتر سورنا ستاری را به عنوان نایب رییس هیئت امنای این صندوق منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، از سوی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، در حکمی دکتر سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری به عنوان نایب رییس هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد. 

در متن این حکم آمده است: در اجرای تبصره ماده 8 اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوبه 30/6/1390 هیئت وزیران و با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «نایب رییس هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می شوید.

رییس جمهوری در ادامه حکم خود آورده است: لازم است با استفاده از وظایف و اختیارات ماده 9 اساسنامه و با همکاری سایر اعضای محترم هیئت امناء و دستگاه های اجرایی ذیربط، نسبت به بهبود فرآیند تجاری سازی فناوری ها، ارتقای نظام مالی توسعه فناوری و نوآوری، پیشبرد اقتصاد دانش بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و حمایت از شرکت های دانش بنیان اقدام شایسته به عمل آورید. توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می نمایم.

بنا بر این گزارش، ریاست هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی برعهده رییس جمهوری است. 

پایان پیام/

تاریخ انتشار : 1393/12/13
کد : 71284
تعداد بازدید: 465