نخستین رویداد ملی کارآفرینی «اینوتک» برگزار می‌شود

«اینوتک» (رویداد ملی کارآفرینی در حوزه سلامت) به همت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با مشارکت بنیاد نخبگان استان، در کرمانشاه برگزار می‌شود.

 «اینوتک» (رویداد ملی کارآفرینی در حوزه سلامت) به همت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با مشارکت بنیاد نخبگان استان، در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با توجه به وجود نیروهای توانمند و با استعداد و رویکرد جدید دانشگاه علوم پزشکی در حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم (دانشگاه کارآفرین) و نیز ضرورت گسترش کارگروهی، نخستین رویداد ملی کارآفرینی «اینوتک» در حوزه سلامت به همت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با مشارکت بنیاد نخبگان استان دهم لغایت چهاردهم شهریورماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

رویداد ملی «اینوتک» با هدف ایجاد و گسترش تعامل بین دو گروه ایده‌پرداز علمی و سرمایه‌گذاران اقتصادی و شفاف‌سازی شرایط اقتصادی کشور و با حضور مسئولین وزارت بهداشت، بنیاد ملی نخبگان، بنیاد نخبگان کرمانشاه، جمعی از نخبگان کشوری و کارآفرینان موفق، سرمایه‌گذاران داخلی و صاحبان صنایع برگزار خواهد شد.                                                         

متقاضیان برای شرکت در این همایش ابتدا ایده‌های خود در زمینه کارآفرینی در حوزه سلامت را ارائه می‌کنند. سپس هیأت داوران از بین طرح‌های ارسالی، ایده‌های برتر را به منظور آموزش چگونگی راه‌اندازی یک کسب و کار جدید به کارگاه‌های این همایش دعوت می‌کند. در پایان این رویداد نیز ایده‌های برتر به سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع برای عقد قرارداد معرفی می‌شوند.

لازم به ذکر است ثبت‌نام به دو صورت گروهی و انفرادی در دو قالب ایده‌پردازی و کارگاه‌های آموزشی انجام می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام تا پایان مردادماه سال جاری به سایت اینوتک به نشانی inotechsalamat.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1394/05/28
کد : 71155
تعداد بازدید: 353