پنج شنبه 25 مرداد 1397

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نخستين جشنواره ایده چهارمحال‌وبختیاری «سبزکوه» برگزار می‌شود

نخستين جشنواره ايده چهارمحال‌وبختیاری «سبز کوه» با هدف تبلیغ و ترویج ایده‌پردازی در حوزه علوم نوپا و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

نخستين جشنواره ايده چهارمحال‌وبختیاری «سبز کوه» با هدف تبلیغ و ترویج ایده‌پردازی در حوزه علوم نوپا و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ ایده‌پردازی در حوزه علوم نوپا و دانش‌بنیان به عنوان نخستین گام برای تبدیل علم به ثروت، جلب و هدایت سرمایه‌گذاری است، بنابراین اگر این گام به‌درستی و متقن برداشته شود، طی‌کردن ادامه مسیر سهل‌تر خواهد شد. بنا بر همین ضرورت بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری در صدد است جشنواره ایده‌پردازی «سبز کوه» را با شعار هدایت، مهارت و حمایت در سالی که به‌نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری شده است، برگزار کند.

حوزه‌های فني-مهندسي، فناوري اطلاعات و ارتباطات، كشاورزي و محيط‌زيست، علوم پايه، مديريت و برنامه‌ريزي، علوم انساني و مديريت شهري و حوزه پزشکی و بهداشت ازجمله زمینه‌های در نظر گرفته شده برای جشنواره «سبز کوه» است.

لازم به ذکر است، بنا بر ضرورت ایجاد تعامل و همکاری و همچنین بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود در استان، این جشنواره با همکاری مراکز علمی و پژوهشی استان چهارمحال‌وبختیاری، مراکز رشد واحدهای فناوری، پارک علم‌وفناوری استان، جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه علمی‌کاربردی، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، دانشکده فنی‌وحرفه‌ای و مراکز رشد دانشگاه‌های علوم‌پزشکی و آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

شرکت در اين جشنواره براي عموم آزاد است و علاقمندان تا 10 آبان ماه 1395 فرصت دارند با مراجعه به وبگاه «جشنواره ایده سبزكوه» به نشاني http://www.sabzkoohchb.ir ايده‌هاي خود را در سامانه ثبت کنند.

برگزیدگان نهایی این جشنواره، علاوه بر برخورداری از جوایز نقدی، می‌توانند از تسهیلات مراکز علمی و پژوهشی استان در مسیر تبدیل ایده به عمل برخوردار می شوند.

 

 

تاریخ انتشار : 1395/07/19
کد : 71075
تعداد بازدید: 19

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601