رئيس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی منصوب شد

طي حكمي از سوي دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، دكتر مقدسی، به سمت رئيس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی منصوب شد.

 طي حكمي از سوي دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، دكتر مقدسی، به سمت رئيس بنیاد نخبگان استان  خراسان شمالی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد ملي نخبگان، در متن حكم دكتر سورنا ستاري خطاب به دكتر محمد باقر مقدسی آمده است: « نظر به ضرورت تمهيد و تسهيل شكوفايي و ثمربخشي نخبگان عزيز در استان خراسان شمالی و ايجاد و تقويت همفكري و همكاري ميان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمي، تعهد و كارآمدي كه از آن برخورداريد، جنابعالي را به عنوان «رئيس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی » منصوب مينمايم.

در ادامه اين حكم آمده است:« شايسته است با اتكال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنياد ملي نخبگان، آئين نامه تاسيس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هيات امناي بنياد و با بهره‌مندي از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهاي برتر در سطوح مختلف، به هماهنگي امور مربوط به نخبگان و كمك به شناسايي و شكوفايي استعدادهاي برتر و پشتيباني از تلاش هاي ذي قيمت آنان با استفاده بهينه از توانمندي هاي گسترده و ارزشمند استان همت گماريد.

بديهي است استاندار محترم و روسا و مديران محترم دانشگاه‌ها و مراكز علمي، فرهنگي و صنعتي استان همكاري شايسته را با جنابعالي مبذول خواهند داشت.

 توفيق جنابعالي را در انجام اين مسئوليت خطير از خداوند متعال خواستارم.

شايان ذكر است بدينوسيله از زحمات سرکار خانم دکتر فروغ معین مقدس و خدمات ارزنده ايشان در دوران تصدي مسئوليت، كمال تشكر بعمل مي آيد.»

گفتني است،‌ هم اکنون دكتر محمد باقر مقدسی عضو هیات علمی دانشگاه بجنورد است.

 

تاریخ انتشار : 1393/06/29
کد : 71029
تعداد بازدید: 531