سه شنبه 29 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

امکان دانلود رایگان مقاله علمی برای مستعدان‌برتر فراهم شد

با ایجاد زمینه همکاری مشترک میان بنیاد نخبگان فارس و مرکز اطلاع‌رسانی علوم و فنون، امکان دانلود رایگان مقاله علمی برای نخبگان و مستعدان برتر فراهم شد.

با ایجاد زمینه همکاری مشترک میان بنیاد نخبگان فارس و مرکز اطلاع‌رسانی علوم و فنون، امکان دانلود رایگان مقالات علمی برای نخبگان و صاحبان استعدادبرتر فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور تسهیل در روند دستیابی نخبگان و صاحبان استعدادبرتر به مقالات و آخرین یافته‌های علمی و همچنین براساس رویکرد تواناسازی آنان در مسیر نخبگی زمینه همکاری مشترک بین بنیاد نخبگان استان فارس و مرکز اطلاع‌رسانی علوم و فنون فراهم شد.

براساس این همکاری مقرر شد حداقل 313 شناسه کاربری در قالب دو گروه 213 و 100 موردی به ترتیب با اعتبارهای پانصد هزار و یک میلیون ریالی به منظور دانلود رایگان مقالات علمی از سوی مرکز علوم و فنون و برای استفاده نخبگان و مستعدین‌برتر فارس در اختیار بنیاد نخبگان این استان قرار گیرد.

همچنین با رایزنی‌های انجام شده و با اهداف بهره‌مندی سایر افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان در سراسر کشور، مرکز مذکور متعهد شد حداقل 1000 شناسه کاربری پانصد هزار ریالی جمعاً به ارزش 500 پانصد میلیون ریال طی 4 مرحله توزیع، به صورت رایگان در اختیار بنیادهای نخبگان دیگر استان‌ها قرار دهد.

 

 

تاریخ انتشار : 1394/04/30
کد : 70993
تعداد بازدید: 291

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601