برگزاری سه سمپوزیوم علمی با محوریت سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی سه سمپوزیوم یک روزه با محوریت موضوع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی 20 اسفند ماه جاری برگزار می‌کند.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی سه سمپوزیوم یک روزه با محوریت موضوع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی 20 اسفند ماه جاری برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی درباره برگزاری این سمپوزیوم ها اظهار کرد: سه سمپوزیوم علمی یک روزه در سه موضوع سلول های بنیادی القایی و کاربرد آن در درمان بیماری های صعب العلاج، کاربرد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در دامپزشکی، کاربرد سلول های بنیادی در غربالگری و کشف دارو درتاریخ 20 اسفند و با حمایت این ستاد برگزار می شود.

وی درباره هدف از برگزاری این سمپوزیوم ها خاطر نشان کرد: آشنایی و تعامل بین گروه های مختلف تحقیقاتی و بالینی کشور و ایجاد فضای تبادل دستاوردهای علمی روز دنیا بین محققان از جمله اهداف اصلی برگزاری این سمپوزیوم ها به شمار می آید.

حمیدیه خاطر نشان کرد: سمپوزیوم علمی سلول های بنیادی القایی و کاربرد آن در درمان بیماری های صعب العلاج در دانشگاه تربیت مدرس،سمپوزیوم علمی یک روزه کاربرد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در دامپزشکی در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، سمپوزیوم علمی کاربرد سلول های بنیادی در غربالگری و کشف دارو در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت همزمان و در روز 20 اسفند ماه جاری برگزار می شود.

براساس این گزارش، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای حضور در این سمپوزیوم ها می‌توانند به آدرس stemcell.isti.ir مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1394/12/16
کد : 70961
تعداد بازدید: 354