پنج شنبه 8 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

کمیته محیط زیست و توسعه پایدار تشکیل شد

رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی از تشکیل کمیته محیط زیست و توسعه پایدار با هدف پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست و هم افزایی فعالیت های زیست محیطی ستادهای توسعه فناوری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی از تشکیل کمیته محیط زیست و توسعه پایدار با هدف پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست و هم افزایی فعالیت‌های زیست محیطی ستادهای توسعه فناوری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، امید توکلی، رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان کرد: کمیته محیط زیست و توسعه پایدار به منظور اجرای بند 11 و 13 سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین پیررو ابلاغیه هیات وزیران به عنوان یکی از زیر مجموعه های مرکز فناوری های راهبردی و به ریاست امیرحسین میرآبادی  تشکیل شد.

وی افزود: هدف از تشکیل این کمیته حمایت و تشویق سرمایه گذاری ها و فناوری های سازگار، ارتقاء مطالعات و تحقیقات علمی و بهره‌مندی از فناوری های نوآورانه زیست محیطی و تجارب سازنده بومی در زمینه حفظ تعادل زیست بوم ها است.

وی تصریح کرد: پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست و همچنین هم افزایی فعالیت های زیست محیطی ستادهای توسعه فناوری برای تحقق اهداف بالادستی کشور در این حوزه دیگر اهدافی است که برای تشکیل این کمیته مدنظر قرار دارد.

 

تاریخ انتشار : 1395/01/25
کد : 70954
تعداد بازدید: 258

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601