افق علم و فناوری در سیناژن نمایان شد

تور آفاق علمی وفناوری با حضور اهالی رسانه در شرکت داروسازی سیناژن برگزار شد.

 
تور آفاق علمی وفناوری با حضور اهالی رسانه در شرکت داروسازی سیناژن برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلا‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، تور آفاق علمی و فناوری به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف آشنایی بیشتر اصحاب رسانه با پیشرفت‌ها و دستاوردهای علمی و فناورانه کشور در دولت تدبیر و امید، با دیدار از شرکت صنعتی "سیناژن" برگزار شد.

در این دیدار که جمعی از اهالی رسانه حضور داشتند، ضمن حضور در بخش های مختلف شرکت دانش بنیان سیناژن، با مولفه ها و ضرورتهای دانش و فناوری بومی و قابلیتهای دانش و فناوری کشورمان در حوزه زیست فناوری آشنا شدند.

ایجاد بستر ذهنی و اطلاعاتی برای اجرای بهینه سیاست‌ها و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و کمک به عمومی‌تر شدن «گفتمان پیشرفت علم و فناوری» در جامعه که مورد رصد و تاکید رهبر فرزانه انقلاب است، از دیگر اهداف این تور و گردشگری علمی به حساب می آید.

براساس این گزارش، تور علمی و کارآموزشی دیپلماسی علم و فناوری هفته گذشته با حضور سفرا و رایزنان اقتصادی در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار شد، و دومین گام از تورهای علمی معاونت علمی، با حضور اهالی رسانه در شرکت دانش بنیان سیناژن برداشته شد.

اهالی رسانه، دانشجویان دکتری و اساتید دانشگاه ها برای ثبت نام در تورهای علمی آتی، می توانند فرم فراخوان ثبت نام تور علم و فناوری را از طریق پرتال معاونت علمی فناوری به نشانی www.isti.ir تهیه یا از طریق سامانه‌ پیامکی 02183533131 با ارسال کلمه‌ "ثبت نام در تور علمی" آمادگی خود را برای حضور در این برنامه ها اعلام کنند.

تاریخ انتشار : 1393/07/09
کد : 70938
تعداد بازدید: 513