ثبت‌نام نزدیک به دوبرابری ظرفیت علاقه‌مندان در «هم‌نت»

تمدید ثبت نام رویداد کارآفرینی هم نت، امروز در حالی به پایان می رسد که نزدیک به دوبرابر ظرفیت برگزاری این رویداد، علاقه مندان برای شرکت در آن ثبت نام کرده‌اند.

تمدید ثبت نام رویداد کارآفرینی هم نت، امروز در حالی به پایان می رسد که نزدیک به دوبرابر ظرفیت برگزاری این رویداد، علاقه مندان برای شرکت در آن ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، رویداد کارآفرینی «هم‌نت» از تاریخ 31 تیرماه تا 7 مردادماه 94، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان و با ظرفیت 100 نفر برگزار خواهد شد. این در حالی است که استقبال بیش از ظرفیت علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد کارآفرینی موجب شده تا برگزارکنندگان «هم‌نت» برای انتخاب شرکت‌کنندگان اولویت‌بندی در نظر بگیرند و با توجه به اولویت‌های از قبل اعلام شده و تا پایان هفته به شرکت کنندگان اطلاع دهند.

در «هم نت» صنعتگران و سرمایه‌گذاران و صاحبان فناوری درباره مسائل و معضلاتشان به امید پیدا کردن راه حل‌ها با شرکت‌کنندگان گفت‌وگو می‌کنند و شرکت‌کنندگان طی 8 روز کار تیمی یک چالش واقعی را تجربه کرده و در صورت پیدا شدن راه‌حل‌ها کسب‌وکارهای جدیدی در آینده با حضور ایشان شکل می‌گیرد.

این رویداد در طی سه مرحله برگزار می‌شود. برگزیدگان مرحله اول فرصت ورود به مراحل دوم و سوم را خواهند داشت. مرحله اول این رویداد از تاریخ 31 تیرماه الی 7 مردادماه با هدف ایجاد فضایی برای درک صحیح از ساز وکارهای اقتصادی و نیروهای حاکم بر اقتصاد، تقویت شم اقتصادی شرکت‌کنندگان و آشنایی با فرآیند نوآوری و کارآفرینی به صورت هدفمند و اصولی طراحی‌شده است.

از آنجایی که تبدیل کردن یک ایده به محصول، به طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها یا به قولی یک جعبه‌ابزار قوی از مهارت‌های مختلف نیاز دارد در مرحله اول، شرکت‌کنندگان در پنل های آموزشی مفاهیم و اصول تئوریک و ابزارهای لازم برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق را توسط جمعی از اساتید درجه یک داخل و خارج کشور خواهند آموخت.

شرکت‌کنندگان علاوه بر اینکه فرصتی برای تجربه واقعی بازار، کار گروهی و کمک گرفتن از حرفه‌ای‌های صنعت خواهند داشت، از فرصت همراهی گروهی از مشاوران و کارآفرینان موفق داخلی و بین‌المللی نیز در طول رویداد برخوردار خواهند شد که به آنها برای تبدیل کردن ایده‌هایشان به محصول مناسب کمک می‌کنند.

شرکت‌کنندگان در پایان دوره خواهند توانست نگاه روشمند و منسجمی به نوآوری و فرآیند خلق ایده داشته باشند و مسیر لازم برای تبدیل ایده به یک مدل و طرح کسب‌وکار را به‌درستی طی کنند و مهارت‌های اولیه مدیریت و راهبری یک کسب‌وکار نوپا را فرا بگیرند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دنبال کردن این رویداد به آدرس اینترنتی بنیاد نخبگان استان اصفهان، isf-bmn.ir/hamnet مراجعه کنند.
نخستین رویداد کارآفرینی هم نت، 31 تیر الی 7 مردادماه 1394 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان اصفهان برگزار می شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1394/04/24
کد : 70924
تعداد بازدید: 361