رئیس بنیاد نخبگان استان چهار محال و بختیاری منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر مجتبی بنیادیان، رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری شد.

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر مجتبی بنیادیان، رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال و بختیاری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن کامل حکم دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان خطاب به دکتر بنیادیان آمده است:

«نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمر‌بخشی نخبگان عزیز در استان چهارمحال و بختیاری و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان چهار محال و بختیاری منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، درچارچوب اساسنامه‌ی بنیاد ملی نخبگان، آیین‌نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤلیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است، بدین وسیله از زحمات دکتر خداداد پیرعلی خیرآبادی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسؤلیت، کمال تشکر بعمل می‌آید».

***

دکتر مجتبی بنیادیان دانش آموخته دکترای حرفه‌ای از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران است و برخی از سوابق علمی و اجرایی وی عبارتند از: دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد در رشته دامپزشکی، مدیر گروه بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی دانشگاه شهرکرد، مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه شهرکرد و ...

 

تاریخ انتشار : 1394/02/09
کد : 70859
تعداد بازدید: 438