مهلت ثبت نام در مسابقه فیلمسازي نور ابن هیثم تمديد شد

به دلیل استقبال گسترده دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم، مهلت ثبت نام در این مسابقه به مدت یک ماه تمدید شد.

به دلیل استقبال گسترده دانش آموزان علاقه‌مند به شرکت در مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم، مهلت ثبت نام در این مسابقه به مدت یک ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، مهلت ثبت نام در مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم تا دهم دی ماه سال جاری تمدید شد.

بدین ترتیب دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم تا 10 دی ماه فرصت دارند تا فرم ثبت نام در این مسابقه را که در پایگاه

اینترنتی http://noor.mustafaprize.org/ قرار دارد، پر کرده و برای شرکت در این رقابت سراسری اعلام آمادگی کنند.

این دانش آموزان همچنین باید فیلم های یک دقیقه ای خود با موضوع علوم بینایی و نور را تا روز 22 بهمن ماه به دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) ارسال کنند. گفتنی است فراخوان و شرایط شرکت در این مسابقه نیز در پایگاه اینترنتی مذکور قرار دارد.

تاکنون بیش از 5000 دانش آموز در گروه های دو یا سه نفره یا به واسطه مدارس و پژوهشسراهای کشور برای شرکت در این رقابت اعلام آمادگی کرده اند.

لازم به ذکر است، جایزه بین‌المللی مصطفی (ص) در نظر دارد به‌منظور ایجاد زمینه رشد علمی جامعه دانش‌آموزی و مشارکت مراکز آموزشی، از اول مهرماه 94 تا دهم اذرماه سال جاری،  «مسابقه نور ابن هیثم» را با موضوع ساخت فیلم‌های علمی و آموزشی یک‌دقیقه‌ای در بین دانش آموزان در مراکز آموزشی و پژوهشسراها با موضوع نوربرگزار کند. این زمان تا یک ماه تمدید شد و به 10 دی ماه 94 انتقال یافت.

 

تاریخ انتشار : 1394/09/10
کد : 70514
تعداد بازدید: 461