اعضای شورای هماهنگی نخستین جشنواره ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی منصوب شدند

اعضای شورای هماهنگی وکمیته برگزاری نخستین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی منصوب شدند.

اعضای شورای هماهنگی وکمیته برگزاری نخستین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، امیر علی حمیدیه دبیر نخستین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، در احکامی جداگانه، اعضای شورای هماهنگی و کمیته برگزاری این جشنواره ملی و کنگره بین المللی را منصوب کرد.

بنا بر احکام صادر شده، علیرضا دلیری به سمت عضو شورای هماهنگی و دبیر کمیته پشتیبانی و تامین منابع، پرویز کرمی به سمت عضو شورای هماهنگی و رییس کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی، امیرحسین کاظمی به سمت عضو شورای هماهنگی و دبیر کمیته تشریفات و ماشالله اخلاقی به سمت عضو شورای هماهنگی و دبیر کمیته حراست نخستین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی منصوب شدند.

در بخشی از متن احکام صادر شده آمده است: از آنجا که این رویداد فرصت مغتنمی برای ارتقای سطح علمی و انتقال دانش به داخل کشور و نیز زمینه ساز حضور اساتید برجسته علمی بین المللی در ایران است، برگزاری هرچه شایسته تر این رویداد بی‌سابقه در ایران نیازمند تلاش بی‌سابقه تمامی دست اندرکاران خواهد بود.

نخستین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی به همت ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی، 30 اردیبهشت تا اول خرداد ماه سال 1395 برگزار می شود.

 

تاریخ انتشار : 1394/10/27
کد : 70501
تعداد بازدید: 352