دعوت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان از جامعه علمی کشور برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با صدور اطلاعیه‌ای از جامعه علمی و دانشگاهی، مخترعین و مبتکرین کشور برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این معاونت و بنیاد در روز دوشنبه (21 بهمن‌ماه) با صدور اطلاعیه‌ای از جامعه علمی و دانشگاهی کشور برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

به نام خداوند جان و خرد

بی‌شک حماسه بزرگ 22 بهمن و دهه فجر انقلاب اسلامی لحظه‌ای ناب از تاریخ ایران و جهان را رقم زده است تا بار دیگر نور معجزه الهی بر جامعه دیندار و مسلمان ایران اسلامی بتابد و گوشه‌ای از قدرت الهی به منظر ظهور برسد.

هدف نهایی شعار ملت ایران استقرار نظام جمهوری اسلامی بود که از بهم پیوستن دو واژه جمهوری و اسلامی با همراهی آرمان‌های مقدس مردم عجین گردیده و به بار نشسته است .ایام ا... دهه فجر یادآور حضور مردم برای گرامیداشت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی است و یوم الله 22 بهمن متعلق به گروه‌ها و اقشار مختلف با هر گرایش و مذهب است که 35 سال از به بار نشستن آن می‌گذرد. از این‌رو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظیفه خود می‌داند به منظور پاسداری و حفظ حرمت این انقلاب جامعه علمی و دانشگاهی با دستیابی به پیشرفت و فناوری برای ایران عزیز، در روز باشکوه 22 بهمن امسال نیز همانند 34 سال گذشته دوش تا دوش ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران عزیز گام‌های استوار خویش را همراه و همسوی این انقلاب نمایند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان بار دیگر حسب وظیفه و سهم خویش از همه مردم جامعه ایران اسلامی به ویژه جامعه علمی و دانشگاهی، نخبگان و استعدادهای برتر، اساتید و دانشجویان عزیز، مخترعین و مبتکرین دعوت می‌کند تا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار ایران اسلامی را برای جهانیان به نمایش بگذارند و نشان دهند اتحاد، اعتماد و اشتیاق موجود میان نظام اسلامی در مقابله با استکبار جهانی، همراهی با دولت تدبیر و امید و ملت شریف و بزرگ ایران نوری پایدار و جاودان دارد.

تاریخ انتشار : 1392/11/21
کد : 70497
تعداد بازدید: 509