راه اندازي دفاتر استاني بنياد ملي نخبگان در 29 استان

مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان زنجان صبح امروز -دوشنبه بيست و سوم دي ماه - با حضور دكتر اردوخاني معاون توسعه مديريت و منابع بنياد ملي نخبگان در سالن امام علی (ع) استانداری زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملي نخبگان، این مراسم با حضور مهندس علیپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار زنجان، دکتر اردوخانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و دکتر شاهرضایی، مدیر دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان و رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی استان برگزار شد.

دکتر اردوخانی معاون توسعه مديريت و منابع بنياد ملي نخبگان طی سخنانی به نحوه‌ی شکل‌گیری بنیاد ملی نخبگان در اواخر سال 83 در پی دیدار جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر کشور با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود:با توجه به تصويب آیین‌نامه تاسيس و فعاليت دفاتر استاني بنياد ملي نخبگان در هيات امناي بنياد هم‌اکنون 29 بنیاد نخبگان استانی در سراسر کشور مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی به جامعه نخبگان و استعدادهای برتر هستند.

وي در ادامه بر تأثیر بسزای بنيادهاي استاني نخبگان در شناسایی، هدایت و جذب نخبگان و استعداهای برتر در سراسر کشور تاكيد كرد.

در ادامه مهندس علیپور، ضمن تشکر از زحمات دکتر رمضانی، برای ریاست جدید بنیاد نخبگان استان-دکتر ورسائی- آرزوی موفقیت در عرصه خدمت‌رسانی به جامعه نخبگان استان و اهتمام در شکوفایی استعدادهای برتر استان کرد.

دکتر علی رمضانی رئيس سابق بنياد نخبگان استان زنجان گزارشی از عملکرد اين بنیاد در دوران تصدی ریاست خود ارائه داد و در ادامه افزود: توزیع عادلانه ثروت در کل جامعه و همچنین جوامع علمی و پژوهشی در سراسر کشور باعث رشد همه‌جانبه استعدادها و جلوگیری از مهاجرت نخبگان و استعدادهای برتر شهرهای کوچک به پایتخت و شهرهای بزرگ می‌ شود که این خود کمک بزرگی در جهت حل معضل ترافیک و آلودگی هوا و مشکلات ناشی از آن است.

در پایان دکتر ورسائی رئیس جدید بنیاد نخبگان استان زنجان، ضمن قدردانی از زحمات ارزنده دکتر رمضانی از تمامی حاضران و مدعوین تقدیر كرد و خواستار همکاری هرچه بیشتر و نزدیک‌تر مسئولان استانی با بنیاد نخبگان استان شد.

تاریخ انتشار : 1392/10/23
کد : 70458
تعداد بازدید: 725