برگزاری جشنواره‌ای از کسب و کارهای فناورانه و نوآورانه

هفتمین جشنواره سراسری و توسعه کسب و کار شریف با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

هفتمین جشنواره سراسری و توسعه کسب و کار شریف با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در ادامه برگزاری شش دوره موفق گذشته، هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VCCUP) به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریو حضور جمعی از متولیان علم و فناوری کشور برگزار خواهد شد.

در طول برگزاری جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب و کار و تمرین عملی آن‌ها بر مبنای ایده محوری و فناورانه خود، در یک فضای رقابتی، طرح خود را برای ارائه به سرمایه‌گذاران و نهادها آماده می‌کنند.

طرح‌های ارسال‌شده حائز شرايط حضور در اين جشنواره، پس از داوری و غربال اوليه، انتخاب خواهند شد و طرح های انتخاب‌شده، از طريق رويدادهاي آموزشي و ترويجي و دريافت مشاوره توسعه خواهند یافت و مورد حمایت قرار می‌گیرند.

خروجی پایانی این جشنواره، انتخاب ایده‌ها و طرح‌های برتری خواهد بود که با حمایت نهادهای حمایت‌کننده و دیگر سرمایه‌گذاران، امکان تجاری‌ شدن طرح و تولید محصول داشته باشند.

پوشش بیش از 200 طرح فناورانه و نوآورانه استارت‌آپی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی‌ در دانشگاه‌های مختلف، و زمینه‌سازی براي ايجاد فرصت سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر جشنواره از راه ارتباط با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از هدف‌های اصلی برگزاری این جشنواره است.

با تحقق حمایت‌های پیش‌بینی شده برای برگزاری هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، هدف‌گذاری برای کمک به تجاری‌سازی بیش از 50 طرح فناورانه، امکان‌پذیر خواهد شد.

امکان ارائه تسهيلات بلندمدت با سود كم، جايزه نقدي ارزشمند و معرفي رتبه‌های اول تا سوم هر گروه به سرمايه گذاران، از مزایای این جشنواره است.

همچنين در اختتامیه جشنواره، حضار به صورت آنلاين به تيمهاي شركت كننده رأي خواهند داد.

دریافت طرح‌های فناورانه از خردادماه سال‌جاری آغاز شده و تاکنون تعداد 50 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که برگزیدگان نهایی در آذرماه سال‌جاری و در مراسم اختتامیه اعلام خواهندشد.

همچنین علاقه‌مندان به ثبت نام و شركت در اين جشنواره مي‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي . جشنواره نسبت به ثبتنام در اين جشنواره اقدام کنند.

 

تاریخ انتشار : 1394/03/18
کد : 70430
تعداد بازدید: 308