پنج شنبه 8 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اعطاي تسهيلات قرض الحسنه بانك رسالت به نخبگان

مشاور رئيس بنيادملي نخبگان از اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه و فناور از طريق بانك قرض الحسنه رسالت خبرداد.

علیرضا دلیری، مشاور رئيس بنياد ملي نخبگان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی بنياد ملي نخبگان، با بيان اين مطلب گفت: بر اساس تفاهم نامه بين معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و بانك رسالت اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه و فناور از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان خرد در راستای پیاده‌سازی بند2 سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در خصوص تقویت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، حمايت مي شوند.

وي افزود:‌ در این تفاهم‌نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری متعهد شده اشخاص حقیقی و حقوقی را به منظور پرداخت وام قرض‌الحسنه با رعایت شرایط پرداخت و بازپرداخت به بانک قرض‌الحسنه رسالت معرفی کند.

معاون توسعه مديريت و منابع معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري ادامه داد: ‌همچنین بانک قرض‌الحسنه رسالت نیز متعهد شد به هر شخص حقیقی یا حقوقی معرفی شده از سوی این معاونت تا سقف مبلغ 200 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد سالیانه 2 درصد ، حداکثر طی 2 هفته کاری از تاریخ صدور معرفی‌نامه تسهیلات پرداخت کند.

وي درخصوص اجراي اين تفاهم نامه همكاري گفت: در راستای همکاری تنگاتنگ با این بانک تا کنون ،بيش از 200 نفر از نخبگان به بانك معرفی و از تسهیلات آن برخوردار شدند.

تاریخ انتشار : 1393/02/17
کد : 70416
تعداد بازدید: 1263

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601