جمعه 3 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری به مناسبت درگذشت دکتر علیمرادی

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان طی پیامی درگذشت دکتر علیمرادی را تسلیت گفت.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان طی پیامی درگذشت دکتر علیمرادی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری طی پیامی درگذشت دکتر سروش علیمرادی دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و دبیر هفت دوره متوالی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

«خبر ارتحال استاد وارسته مرحوم مغفور شادروان دکتر سروش علیمرادی دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و از فعالین مؤثر در حوزه علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان موجب تأثر و تألم گردید.

این اندیشمند فرزانه از فرهیختگانی بود که با زیور تقوی و اخلاص و با روحیه جهادی و کار برای رضا خدا سال‌های متمادی در عرصه توسعه فن آفرینی نقش مؤثر و بی بدیل ایفا نمود.

تلاش‌های مؤثر ایشان به‌عنوان دبیر هفت دوره متوالی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مرتبط با توسعه قابلیت‌های کسب و کارانه شرکت‌های دانش‌بنیان از وجوه ماندگار تلاش‌های ارزنده این عضو جامعه فناوری و نوآوری کشور به شمار می‌رود.

این‌جانب ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت این شخصیت والا به جامعه علمی و فناوری کشور، از درگاه الهی غفران و رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و اجرا برای خانواده مکرم و بازماندگان ایشان مسئلت می‌نمایم.»

 

تاریخ انتشار : 1395/03/26
کد : 70396
تعداد بازدید: 248

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601