اعضای «ستاد بزرگداشت هفته دولت» معاونت علمی منصوب شدند

طی احکام جداگانه‌ای از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، اعضاء و دبیر «ستاد بزرگداشت هفته دولت» این معاونت منصوب شدند.

طی احکام جداگانه‌ای از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، اعضاء و دبیر «ستاد بزرگداشت هفته دولت» این معاونت منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در حکم سورنا ستاری به علی وطنی معاون توسعه فناوری، مهدی الیاسی معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع و امیرحسین کاظمی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست به عنوان اعضا و پرویز کرمی به عنوان عضو و دبیر «ستاد بزرگداشت هفته دولت» معاونت علمی آمده است:

"در راستای تحقق عینی همدلی و همزبانی دولت و ملت و به منظور انجام رسالت پاسخگویی و تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به مصوبه مورخ 7/5/1394 شورای اطلاع رسانی دولت، بدینویسه جنابعالی را به عنوان عضو ستاد بزرگداشت هفته دولت در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب می نمایم.

انتظار می رود با برنامه ریزی و تشکیل جلسات منظم و احصاء و تدوین کارکردها و عملکردهای معاونت، ثمرات و اثرات خدمت و تلاش دولت محترم تدبیر و امید، صادقانه به مردم عزیز ایران منعکس و اطلاع رسانی مطلوب و موثر شود.

امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از تمامی ظرفیت های معاونت ها و سایر مراکز تابعه، نسبت به تهیه، تدوین و اجرای هر چه بهتر برنامه های هفته مذکور تلاش فرمایید."

 

تاریخ انتشار : 1394/05/19
کد : 70381
تعداد بازدید: 368