مدرسه تابستانی کسب و کار؛ گامی در جهت شکوفایی

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان از آغاز ثبت نام اولین مدرسه تابستانی کسب و کار، ویژه نخبگان و استعدادهای برتر سراسر کشور خبر داد.

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان از آغاز ثبت نام اولین مدرسه تابستانی کسب و کار، ویژه نخبگان و استعدادهای برتر سراسر کشور خبر داد.

دکتر شقایق حق‌جو درباره «مدرسه تابستانی کسب و کار»، ویژه نخبگان و استعدادهای برتر سراسر کشور به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان گفت: این دوره آموزشی طی روزهای 28 الی 31 مرداد ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود و از نخبگان با توجه به ظرفیت های بالای فردی و تخصصی، بیش از هر گروه دیگری انتظار حضور خلاقانه و موثر در فضای کسب و کار وجود دارد.

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان ادامه داد: در مدرسه تابستانی کسب و کار، تلاش می‌شود گامی موثر در جهت افزایش حس خودکارآمدی نخبگان و شکوفایی بیشتر آنان در کار و زندگی‌شان برداشته شود. در این مدرسه، مواردی که به نظر می‌رسد به لحاظ کاربردی دارای ارزش هستند، ارایه خواهد شد.

وی افزود: در این دوره که با هدف آشنایی بیشتر مخاطبان با مفاهیم کسب و کار طراحی شده است، تلاش می‌شود، شرکت کنندگان با نحوه¬ی برقرار کردن ارتبـاط میان لایه های مختلف کسب و کار مانند بازار، بخش فنی، تحقیق و توسعه و ... آشنا شوند.

دکتر حق‌جو در پایان ضمن اشاره به موضوعات آموزشی این دوره گفت: تدوین ره‌نگاشت کسب وکار، آینده‌نگری فردی (با رویکرد زندگی حرفه ای- شغلی)، چرخه‌ی عمر کسب وکار، و برنامه ریزی کسب وکار از موضوعات مهم آموزشی این مدرسه تابستانی است که در قالب کارگاه و سمینارهای گروهی و فعال برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام در مدرسه تابستانی کسب و کار تا 17 مرداد ماه سال جاری و از طریق سایت بنیاد ملی نخبگان امکان پذیر است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تاریخ انتشار : 1393/05/12
کد : 70357
تعداد بازدید: 383