دیدار صمیمی و چهره به چهره دكتر ستاری با جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر

رئیس بنیاد ملی نخبگان در راستای برنامه دیدار و ملاقات عمومی، با جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر برای حل مشکلات آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، دومين ملاقات حضوری دكتر سورنا ستاری معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با تعدادی از نخبگان واستعدادهای برتر در محل ساختمان بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.

در این دیدار به مشکلات تحصیلی، علمی و آموزشی جذب و بکارگیری و چگونگی بهره مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان 17 نفر از نخبگان و استعدادهای برتری که از استان های مختلف كه از طریق سامانه اینترنتی ثبت نام کرده بودند، رسیدگی شد.

در این دیدار دكتر حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان، پرویز کرمی مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان مسئول واحد ارتباطات مردمي و ملاقات ها دكتر يوسفي فر رئيس بنیاد نخبگان استان تهران، ، کاظمی مشاور و مدیر کل حوزه ریاست بنیاد حضور داشتند.

نخبگان و استعدادهای برتر که اكثرا از استان های تهران، آذربايجان شرقي و غربي ، مركزي ، خوزستان و قم حضور داشتند، در این دیدار مشكلات خود را در زمینه  احراز نخبگي و استفاده از امتیازات نخبگی ،تسهيلات نظام وظيفه و دانش آموختگي برتر و بهره مندي از تسهيلات تجاري سازي بنياد و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با رئیس بنیاد ملی نخبگان در میان گذاشتند.

از نكات قابل توجه اين ديدار، ارائه پيشنهاد و ساز و كارهاي جديد از سوي نخبگان و استعدادهاي برتر در جهت ارائه خدمات بهتر به خصوص تغيير نگاه به نخبگي و فرآيند انتخاب يك استعداد برتر و نخبه بود كه مورد استقبال دكتر ستاري نيز قرار گرفت.

همچنين با توجه به راه اندازي كريدورهاي تجاري سازي در پارك هاي علم و فناوري استان ها به خصوص پارك فناوري پرديس معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، حمايت مادي و تسهيلاتي شركت هاي نخبگان و استعدادهاي برتر ديدار كننده در اين ملاقات ، مورد تاكيد معاون علمي و فناوري رئيس جمهور قرار گرفت.

در اين ديدار دكتر ستاري دستور راه اندازي واحد ارتباط مردمي و ملاقات هاي بنياد را به مسئوليت مشاور رئيس بنياد با استقرار در ساختمان بنياد نخبگان استان تهران صادر كرد.

گفتني است، افراد متقاضی ملاقات حضوری می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام ملاقات حضوری با رئیس بنیاد ملی نخبگان در وبگاه بنیاد به آدرس www.bmn.irدرخواست خود را ارسال كرده و  بعد از تنظیم زمان مناسب برای ملاقات و اطلاع رسانی به آنان با دكتر ستاری به صورت ماهانه دیدار و از نزدیك مشكلات و نقطه نظران خود را ارائه كنند.

تاریخ انتشار : 1392/12/05
کد : 70316
تعداد بازدید: 611