رییس بنیاد نخبگان استان همدان منصوب شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان، طی حکمی رییس بنیاد نخبگان استان همدان را منصوب کرد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان، طی حکمی رییس بنیاد نخبگان استان همدان را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان، دکتر غلامحسین مجذوبی را در حکمی به عنوان رییس بنیاد ملی نخبگان استان همدان منصوب کرد.

در متن این حکم خطاب به مجذوبی آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان همدان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان همدان منصوب می نمایم.

ستاری در ادامه حکم خود آورده است: شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیات امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

در پایان این حکم نیز می خوانیم: بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسوولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

ستاری همچنین از زحمات جناب آقای دکتر خسرو پیری رییس سابق بنیاد نخبگان استان همدان و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسوولیت، قدردانی کرده است.

 

تاریخ انتشار : 1394/01/29
کد : 70308
تعداد بازدید: 531