دومین دوره جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود

دانشگاه علم و صنعت ایران، دومین دوره جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر را با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهمن ماه برگزار می‌کند.

دانشگاه علم و صنعت ایران، دومین دوره جشنواره ملی انرژی‌های تجدیدپذیر را با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی  و فناوری ریاست جمهوری بهمن ماه برگزار می‌کند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دومین دوره جشنواره ملی انرژی های تجدید پذیر با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی های تجدید پذیر معاونت علمی  5 و 6 بهمن ماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی مکانیک در محورهای تخصصی زیر برگزار خواهد شد و به طرح های برگزیده در هر حوزه هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

این جشنواره در محورهای تخصصی انرژی های خورشیدی، آب، باد، زمین گرمایی، زیست توده، هیدروژن و پیل سوختی، انرژی‌های ترکیبی و سایر زمینه‌ های مرتبط و همچنین در حوزه های اختراع و نوآوری، طرح های توسعه ای و کاربردی برگزار می‌شود.

همزمان با دومین دوره جشنواره ملی انرژی های تجدید پذیر ، علاوه بر برگزاری کارگاه های تخصصی و مسابقه تولید محتوای چندرسانه‌ای، نمایشگاه صنعتی با هدف معرفی شرکت های برتر و کسب و کارهای موفق در حوزه فناوری انرژی های تجدید پذیر برگزار خواهد شد. لذا از واحد های صنعتی فعال در این زمینه برای شرکت در این نمایشگاه نیز دعوت به عمل می آید.

از کلیه نوآوران، کارآفرینان، دانشجویان، اساتید و متخصصان دعوت به عمل می‌آید ایده ها و طرح های خود را در این جشنواره ملی مطرح کرده و ضمن برخورداری از هدایای نفیس برای طرح‌های برتر، از فرصت برقراری ارتباط با شرکت های صنعتی فعال در صنایع وابسته بهره مند شوند.

مهلت ثبت نام طرح ها 15 آبان تا 15 آذر 1395 و زمان بندی  اعلام طرح های منتخب جهت حضور در نمایشگاه جشنواره 1 دی ماه تا 15 دی 1395 است.
دومین دوره جشنواره ملی انرژی های تجدید پذیر 5 و 6 بهمن 139 با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی  و فناوری ریاست جمهوری در  دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

 

تاریخ انتشار : 1395/08/29
کد : 70228
تعداد بازدید: 534