رئیس بنیاد نخبگان استان تهران منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر یدالله اردوخانی به ریاست بنیاد نخبگان استان تهران منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر یدالله اردوخانی به ریاست بنیاد نخبگان استان تهران منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن کامل حکم دکتر سورنا ستاری، رئیس بنیاد ملی نخبگان خطاب به دکتر یدالله اردوخانی آمده است:

«نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمر‌بخشی نخبگان عزیز در استان تهران و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان مشاور رئیس بنیاد در امور مالی و رئیس بنیاد نخبگان استان تهران منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، درچارچوب اساسنامه‌ی بنیاد ملی نخبگان، آیین‌نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است، بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر شهرام یوسفی‌فر و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت ،کمال تشکر بعمل می‌آید.

 

تاریخ انتشار : 1394/05/13
کد : 70171
تعداد بازدید: 529