نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری:
نخبگان و استعدادهای برتر پایه و اساس توسعه و پیشرفت جامعه هستند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نکونام گفت: نخبگان و استعدادهای برتر پایه و اساس توسعه و پیشرفت جامعه هستند و به همین منظور ضرورت دارد بستر مناسبی برای شکوفایی استعداد آنها فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور آشنایی هرچه بیشتر مستعدان برتر با آموزه‌های دینی و معارف و اخلاق اسلامی، برنامه دیدار مستعدان برتر با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال‌وبختیاری و امام جمعه شهرکرد به میزبانی بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نکونام؛ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با اشاره به جایگاه و اهمیت بنیاد نخبگان در راستای توانمندسازی و حمایت‌های مادی و معنوی از استعدادهای برتر، گفت: نخبگان و استعدادهای برتر پایه و اساس توسعه و پیشرفت جامعه هستند و به همین منظور ضرورت دارد بستر مناسبی برای شکوفایی استعداد آنها فراهم شود.

وی افزود: یکی دیگر از وظائف الهی، ادای امانت است. فردی که امانت ها را نپردازد، زیانکار است. همه انسان‌ها به نوعی امانت‌دار خداوند هستند پس باید امانت را حفظ و ادا کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نکونام ادامه داد: در موقعیت کنونی جامعه، وظیفه نخبگان بسیار خطیر است تا به دور از سیاست‌زدگی، امانت خود را ادا کنند.

تاریخ انتشار : 1400/10/21
کد : 122809
تعداد بازدید: 147