عضو کیمسیون بهداشت مجلس‌شورای‌اسلامی مطرح کرد:
لزوم رفع مشکلات و موانع موجود برای اثرگذاری نخبگان

میرمحمدی با اشاره به لزوم رفع مشکلات و موانع موجود برای اثرگذاری نخبگان، بر ایجاد و افزایش هم‌افزایی بین‌نهادی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های نخبگانی و با هدف برقراری ارتباط نظام‌مند و هدفمند نخبگان با مسئولان، نشست هم‌اندیشی «نقش جوانان نخبه در گام دوم انقلاب» با حضور نماینده مجلس‌شورای‌اسلامی، رییس بنیاد نخبگان استان یزد و جمعی از مدیران و سرآمدان استان در محل بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.

در این نشست، سید جلیل میرمحمدی؛ نماینده و عضو کیمسیون بهداشت مجلس‌شورای‌اسلامی ضمن اشاره به لزوم رفع مشکلات و موانع موجود برای اثرگذاری نخبگان، بر ایجاد و افزایش هم‌افزایی بین‌نهادی تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری نشست‌های نخبگانی، افزود: حضور مدیران استانی خاصه استاندار، روسای دانشگاه‌های استان و پارک علم و فناوری در این نشست‌ها در شناسایی دقیق موانع و ارائه راهکارهای برون‌رفت از آنها، از اهمیت بالایی برخوردار است.

سیدمهدی کلانتر؛ رییس بنیاد نخبگان استان یزد نیز ضمن اشاره به توانمندی جامعه نخبگانی و لزوم همفکری آنان در مسیر توسعه‌ استان، اظهار داشت: به منظور رفع کمبودهای موجود و ایجاد هم‌افزایی برای رفع نیازهای نخبگان، این نشست‌ها به صورت ماهانه با نمایندگان استان در مجلس‌شورای‌اسلامی برگزار خواهد شد.

در این نشست، شرکت‌کنندگان ضمن برشمردن برخی از مشکلات موجود در مسیر اثرگذاری نخبگان در استان، پیشنهادات خود را پیرامون رفع موانع و مشکلات ارائه کردند.


تاریخ انتشار : 1400/09/09
کد : 122551
تعداد بازدید: 320