به همت بنیاد نخبگان اصفهان/
کارگاه «تدوین سند راهبردی زندگی» برپا می‌شود

دوره آموزشی آنلاین «تدوین سند راهبردی زندگی» به همت بنیاد نخبگان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در مسیر زندگی، هر روز طرحی نو درمی‌افتد و اتفاقاتی رقم می‌خورد که تمرکز بر آن‌ها، انسان را به روزمرگی مبتلا می‌کند و از دستیابی به اهداف بزرگ بازمی‌دارد. انسان برای اهداف بلندمرتبه‌ای آفریده شده است و ابتلا به روزمرگی وی را از رسیدن به آرزوهای بزرگ بازمی‌دارد؛ از طرفی، تحقق اهداف بزرگ، از مسیر روزهای کوتاه و تکراری می‌گذرد.

هدف‌گذاری بلندمدت و خردکردن هوشمندانه آن تا رسیدن به برنامه روزانه سبک و واقع بینانه، نیاز به آموزش روش‌های مدرن و مهارت‌های برنامه‌ریزی بلندمدت دارد. هم‌اکنون، زمینه برای کسب چنین مهارت‌هایی در یک کارگاه ویژه بصورت فشرده فراهم شده است.
 

این دوره باعث توان‌افزایی افراد خوش استعداد برای ایجاد یک زندگی شخصی و خانوادگی، با چشم‌اندازی روشن و دوست‌داشتنی است؛ بطوریکه بتوانند تمامی فعالیت‌های روزانه‌ی زندگی را بر اساس آن طراحی و تنظیم کنند. این فعالیت‌ها شامل تمامی ساحت‌های زندگی مانند تحصیل، اشتغال، خانواده‌داری، اوقات فراغت و انواع فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی است.

 
این کارگاه در دو بخش اجرا می‌شود، دوره شامل آموزش مفاهیم مدیریت راهبردی برای زندگی فردی و دوره دوم، شامل تحلیل و نقد سندهای تدوین شده توسط کارآموزان خواهد بود.


کارگاه «تدوین سند راهبردی زندگی» از 27 آذرماه تا 25 دی ماه به مدت 9 جلسه دو ساعته روزهای شنبه و سه‌شنبه برگزار می
شود.

 
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانة بنیاد نخبگان استان مراجعه کنند.


تاریخ انتشار : 1400/09/06
کد : 122532
تعداد بازدید: 161