رییس بنیاد چهارمحال‌وبختیاری:
بنیاد نخبگان، تکمیل چرخۀ نوآوری را در اولویت کاری خود قرار داده است

بنیادیان گفت: بنیاد ترویج فرهنگ دانش‌بنیان، تکمیل چرخۀ نوآوری و تبدیل دارایی فکری به ثروت و اشتغال را در اولویت کاری خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور نهادینه ساختن فرهنگ کارآفرینی و راه‌‌اندازی کسب و کار نوآروانه و زمینه‌سازی برای انتقال تجارب شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان موفق استان، نشست مشترک بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری و پارک علم و فناوری استان با مستعدان بومی، به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

در این نشست، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: برگزاری چنین نشست‌هایی سبب انتقال اندوخته‌های تجربی و اندیشه مدیران شرکت‌های موفق و کارآفرینان برتر به نسل جوان و مستعد می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه چهارمحال‌وبختیاری در نخبه‌پروری، افزود: شناسایی، حمایت و هدایت مستعدان برتر مهمترین رسالت بنیاد ملی نخبگان است و به همین منظور این بنیاد ترویج فرهنگ دانش‌بنیان، تکمیل چرخۀ نوآوری و تبدیل دارایی فکری به ثروت و اشتغال را در اولویت کاری خود قرار داده است.

در این نشست ضمن ارائۀ آماری از تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان استان و فعالیت‌های آنان، به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در خصوص چگونگی بهره‌مندی از تسهیلات پاسخ داده شد.

تاریخ انتشار : 1400/07/11
کد : 112225
تعداد بازدید: 139