در محیط Matlab/
ساختارهای کنترل شرطی if و switch تشریح می‌شوند

کارگاه آنلاین «آشنایی با ساختارهای کنترل و منطق برنامه‌نویسی در نرم افزار متلب» به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ متلب (Matlab) نام یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم و هم‌چنین یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی، تجسم و توسعه نرم‌افزارهای تجاری است که امروزه کاربرد بسیاری در تحقیقات و پژوهش‌های علمی دارد و به همین دلیل آشنایی با آن می‌تواند تا حدی زیادی مسیر محققان را هموار کند.

در همین راستا و در ادامۀ برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی، کارگاه آنلاین «آشنایی با ساختارهای کنترل و منطق برنامه‌نویسی در نرم افزار متلب» به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان و با همکاری وب‌سایت آموزشی کلاسی ما برگزار می‌شود.

«مقدمه برنامه‌نویسی در متلب و تعریف ساختارهای کنترل و کاربرد آن»، «معرفی ساختارهای کنترل شرطی if و switch به همراه مثال»، «حل تمرین‌های پایه در استفاده از if و switch»، «معرفی ساختارهای کنترل حلقه تکرار for وwhile  به همراه مثال»، «حل تمرین‌های پایه در استفاده از for وwhile» و «مثال عملی از پیاده‌سازی یک الگوریتم با استفاده از ساختارهای کنترل در متلب»، از مهمترین سرفصل‌]ای این برنامه است.

این برنامه، سه‌شنبه؛ 30 شهریور از ساعت 16 الی 18 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1400/06/27
کد : 112143
تعداد بازدید: 148