مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان:
پشتکار و امید، پیش‌نیاز ورود به بازار تولید است

مدیرعامل یک شرکت دانشبنیان در حوزه ماشین­سازی، پشتکار و امید را پیش‌نیاز ورود به بازار تولید دانست و بر لزوم وجود جسارت و شجاعت در تجاری‌سازی ایده‌ها تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اجرایی­سازی اقدام ملی 5-1-2 از سند راهبردی کشور در امور نخبگان و با هدف ارائه مناسب و جذاب دستاوردهای فعالیت­های نخبگانی، برنامه بازدید مجازی نخبگان و استعدادهای برتر از شرکت دانشبنیان ماشین­سازی حسنی به منظور نشان دادن فرصت و امکان انجام فعالیت­های کلان و مؤثر در کشور، به همت بنیاد نخبگان استان گیلان و با همکاری دانشگاه گیلان برگزار شد.

در این بازدید مجازی، حسنی؛ مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان ضمن تشریح فعالیت‌های شرکت ماشین‌سازی حسنی، به برخی از تلاش‌های خود جهت تبدیل ایده اولیه به تولید و ارتقا شرکت از کارگاه کوچک به شرکت دانش‌بنیان با بکارگیری دانشجویان استعداد برتر اشاره کرد.

وی پشتکار و امید را پیش‌نیاز ورود به بازار تولید دانست و بر لزوم جسارت و شجاعت در تجاری‌سازی ایده‌ها تأکید و برخی از اهداف آتی این شرکت را تشریح کرد.

شرکت دانش‌بنیان ماشین‌سازی حسنی از سال 1386 در قالب یک کارگاه در شهرستان لاهیجان کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر در قالب شرکت دانش‌بنیان به طراحی و ساخت انواع ماشین‌آلات صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی در شهرستان لاهیجان و شهرک صنعتی شهر قدس تهران فعالیت دارد. این شرکت دارای 7  اختراع ثبت شده است.

تاریخ انتشار : 1400/04/01
کد : 111682
تعداد بازدید: 209