اوقات فراغت و نقش آن در مهارت‌آموزی مستعدان‌برتر

وبینار «مشاوره اوقات فراغت» ویژه خانواده‌های مستعدان‌برتر دانش‌آموزی و دانشجویی به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اوقات فراغت همواره فرصتی مغتنم برای افزایش مهارت‌های فردی و اجتماعی افراد در فضایی با نشاط است؛ مهارت‌هایی که گرچه در ظاهر از اهمیت ثانویه برخوردار هستند اما تجربه نشان داده که نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت و توسعة فردی و اجتماعی افراد دارد.

بر همین اساس، وبینار «مشاوره اوقات فراغت» ویژه خانواده‌های مستعدان‌برتر دانش‌آموزی و دانشجویی به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

«اوقات فراغت چیست»، «لزوم توجه به اوقات فراغت دانش‌آموز»، «آیا اوقات فراغت منحصر به تابستان است»، «اولویت‌بندی برنامه‌ها»،‌«چگونگی مقابله با ناهنجاری‌های دانش‌آموز»، «از انگیزه‌ها تا آسیب‌ها» و «نشاط و شادابی»، از مهمترین سرفصل‌های این برنامه است.

از دیگر محورهای این برنامه می‌توان به «تعامل با همسالان»، «توجه به مسیر زندگی و تنوع بخشی به آن»، «اوقات فراغت و مهارت‌آموزی» و «راهبردهای برون‌رفت از وضعیت اخیر» اشاره کرد.

این کارگاه، دوشنبه؛ سوم خردادماه ساعت 10 الی 12 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانة بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1400/02/28
کد : 111489
تعداد بازدید: 104