اجلاس جهانی نوآوری؛ فرصتی برای گسترش تعاملات فناورانه با کشورها

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان‌ و خلاق در «اجلاس جهانی نوآوری» فرصتی مناسب برای شکل‌گیری شبکه ارتباطی میان نوآوران دیگر کشورها است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اتریش با برگزاری اجلاس جهانی نوآوری به دنبال توسعه برنامه‌های نوآورانه خود در دنیا است. بر همین اساس نیز این رویداد فناورانه را 28 تا 30 اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌کند.

موضوعاتی چون «حمایت از تحولات نوآورانه در راستای گذار سبز و نقش برنامه‌ای تحقیق و نوآوری در این مسیر»، «ارزیابی اثرات کرونا بر سیستم تحقیقات، فناوری و نوآوری اروپا و اثرات آن بر اقتصاد بین المللی و اروپا» و همچنین «تحول دیجیتال و اثرات آن در ایجاد فرصت شبکه‌سازی در این حوزه» محورهای این رویداد هستند.

در «اجلاس جهانی نوآوری» امکان برگزاری جلسات رودررو به صورت مجازی و معرفی محصولات، خدمات و فرصت های همکاری وجود دارد. همچنین حضور بیش از 70 کشور در این اجلاس، فرصتی مناسب برای شرکت ها و موسسات دانش بنیان است تا یک گام بزرگ به هدف خود برای توسعه بازار و ایجاد شبکه ارتباطی با نوآوران دیگر کشورها نزدیک شوند.

شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این رویداد جهانی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می توانند از این فرصت بهره‌مند شوند و برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1400/02/13
کد : 111411
تعداد بازدید: 68