راهی برای ورود به بازار جهانی/ دانش‌بنیان‌ها در «چاینا پلاس 2021» حاضر می‌شوند

شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند به صورت آنلاین در نمایشگاه چاینا پلاس 2021 شهر شنزن چین مشارکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ توسط خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین، شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند در نمایشگاه چاینا پلاس چین که  24 الی 27 فروردین‌ماه سال جاری در شهر شنزن این کشور برگزار می‌شود حضوری آنلاین داشته باشند و از مزایای حضور در بازار جهانی بهره‌مند شوند.

این نمایشگاه فضایی برای ارائه آخرین دستاوردها و دستگاه‌های پیشرفته تولید و گستره وسیعی از مواد خام و مواد شیمیایی صنعت پلاستیک و لاستیک از سراسر جهان است. خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین با توجه به محدودیت های صورت گرفته به واسطه شیوع ویروس کوید 19 با همکاری نیروهای محلی در چین آماده ارائه خدمات به شرکت‌های متقاضی حضور در این نمایشگاه است.

خدماتی چون «جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز شرکت ها و رصد نمایشگاه»، «معرفی محصولات شرکت‌های متقاضی»، «برگزاری جلسات رودرروی آنلاین با مشتریان»، «مذاکره و خرید مواد مورد نیاز شرکت‌ها» و  «بازرسی و بازدید از شرکت های چینی» به مجموعه‌های متقاضی ارائه خواهد شد.

توسعه سریع دانش و فناوری، به شکل قابل ملاحظه‌ای کاربردهای لاستیک و پلاستیک را در دنیا افزایش داده است. نمایشگاه چایناپلاس به سکویی تجاری و مکانی متمایز برای ملاقات فعالان حاضر در این صنعت تبدیل شده است.

این نمایشگاه برای افرادی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای ارتقاء ویژگی‌های محصولاتشان، ساده کردن فرآیندهای تولید و عملیات‌های زنجیره‌ای تامین و همچنین بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در کار خود هستند، بهترین‌ها را آماده کرده است. همچنین در سال‌های اخیر پا به عرصه‌های جدیدی مانند تولید هوشمند، معرفی مواد با فناوری‌های پیشرفته و راه‌حل‌های سبز و طبیعت دوست گذاشته است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به اینجا مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1400/01/22
کد : 111295
تعداد بازدید: 97