سالاریه:
طرح شهید بابایی فرصتی برای ارائه راهکارهای نوآورانه دانشجویی در حل نیازهای کشور است

معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان گفت: طرح شهید بابایی بر این اساس شکل گرفت تا شرایطی فراهم کند تا به دانشجو فرصت دهد برای حل نیازهای کشور، راهکاری نوآورانه ارائه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی بنیاد ملی نخبگان، حسن سالاریه معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان در مراسم افتتاحیه رویداد فرصت گفت: قریب یک سال از طرح شهید بابایی گذشته است. با توجه به یکی از رسالت‌های بنیاد ملی نخبگان که همانا، شناسایی و توانمندسازی استعدادهای برتر کشور است، این طرح برنامه‌ریزی شد تا در حوزه دانشجویی، فعالان فناور مستعد شناسایی شوند و مورد حمایت قرار گیرند.

سالاریه ضمن ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت‌های حمایتی بنیاد ملی نخبگان، افزود: طرح شهید بابایی بر این اساس شکل گرفت تا شرایطی فراهم کند تا به دانشجو فرصت دهد برای حل نیازهای کشور، راهکاری نوآورانه ارائه کند و در نهایت طرح‌های منتخب در رویدادهای رقابتی مورد ارزیابی و حمایت قرار گیرند.

وی گفت: بنیاد ملی نخبگان از برگزیدگان طرح رویداد فرصت و دیگر رویدادهای برگزار شده در ذیل طرح شهید بابایی، با اعطای برخی تسهیلات و کمک به عملیاتی شدن این ایده‌ها، حمایت کند.

در پایان مراسم، پنلی با حضور کارشناسان صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد ملی نخبگان برای گفتگوهای کارشناسی در حوزه‌های فنی مرتبط با رویداد. برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1400/01/21
کد : 111288
تعداد بازدید: 261