رییس دانشگاه حکیم سبزواری:
گسترش همکاری‌های مشترک با بنیاد ملی نخبگان از سیاست‌های پژوهشی دانشگاه است

مولوی؛ با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده این دانشگاه برای افزایش همکاری‌های هدفمند با معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، گفت: در همین راستا گسترش همکاری‌های مشترک با بنیادملی نخبگان یکی از سیاست‌های پژوهشی دانشگاه است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور ایجاد و افزایش هم‌افزایی بین نهادهای علمی و فناورانه برای حمایت بیشتر و بهتر از جامعة نخبگانی، نشست رییس بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی با رییس و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.

در این نشست، مولوی؛ رییس دانشگاه حکیم سبزواری با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده این دانشگاه برای افزایش همکاری‌های هدفمند با معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، گفت: در همین راستا گسترش همکاری‌های مشترک با بنیادملی نخبگان یکی از سیاست‌های پژوهشی دانشگاه است.

وی در ادامه از راه‌اندازی پردیس علم و فناوری در راستای توسعه و حمایت بیشتر از شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور خبر داد.

بازدید از امکانات آزمایشگاهی و پژوهشی دانشگاه، برپایی نشست‌های جداگانه با رییس دانشگاه، حوزه پژوهش و فناوری و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه و اساتید خبره طرح شهید احمدی‌روشن، برگزاری جلسه تشریح سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان برای رؤسای دانشکده‌ها و اعضای هیئت‌علمی، بازدید از مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و بازدید از مرکز شتابدهنده دانشگاه، از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

تاریخ انتشار : 1399/12/05
کد : 111085
تعداد بازدید: 144