رییس بنیاد نخبگان استان قزوین:
اجرای برنامه‌هایی مشابه طرح احمدی روشن باید در کشور گسترش یابد

رجب‌پور هم‌افزایی میان افراد، تشکیل تیم و  فراهم شدن زمینه ورود به بازار کار را از اهداف مهم طرح شهید احمدی‌روشن دانست و گفت: این طرح باید به عنوان یک مدل موفق در کشور تبیین شود و اجرای برنامه‌هایی مشابه آن گسترش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای ایجاد و افزایش هم‌افزایی بین سرآمدان و شبکه‌سازی در هسته‌های نخبگانی، نشست اعضای هسته‌های طرح شهید احمدی‌روشن در استان قزوین به همت بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این نشست، رجب‌پور؛ رییس بنیاد نخبگان استان قزوین یکی از اهداف مهم طرح شهید احمدی‌روشن را هم‌افزایی میان افراد، تشکیل تیم و درنهایت فراهم شدن زمینه ورود به بازار کار دانست و گفت: این طرح باید به عنوان یک مدل موفق در کشور تبیین شود و اجرای برنامه‌هایی مشابه آن گسترش یابد.

وی با ارائه آماری از تعداد افراد فعال در این دوره از طرح شهید احمدی روشن، افزود: با توجه به تسهیلات و حمایت‌های انجام‌شده از این طرح، امید است نتایج مورد نظر به بهترین کیفیت حاصل شود.

در ادامه، کشاورز قاسمی؛ رییس کمیسیون دانش‌بنیان و عضو اتاق بازرگانی استان نیز گفت: در دنیای امروز سرعت تحولات بسیار زیاد است که همین امر ایجاب می‌کند سرعت عمل یک تیم برای تولید محصول و ورود به بازار نیز بالا باشد.

وی اظهار داشت: با توجه به مقتضیات امروز، افراد باید پروژه‌های خود را با مطالعة بازار و تأکید بر جنبه‌های اقتصادی طراحی کنند.

در این نشست، فضلی و قدیری از اعضای هیئت علمی گروه مکانیک و جنتی‌زاده عضو هیئت‌علمی گروه علوم باغبانی دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) نیز موضوع و چرایی اجرای پروژه‌های خود را تبیین کردند.

در پایان این برنامه، دانشجویان و اساتید با حضور در محوطه ساختمان بنیاد نخبگان استان قزوین، اقدام به کاشت یک اصله نهال کردند.

تاریخ انتشار : 1399/12/04
کد : 111073
تعداد بازدید: 223