به منظور حمایت از مستعدان‌برتر با استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی صورت گرفت/
اختصاص فضای اداری به هسته‌های طرح شهید احمدی‌روشن در خوزستان

مرکز نوآوری و خلاقیت دانشگاه شهید چمران اهواز بخشی از فضای اداری خود را به هسته‌های پژوهشی طرح شهید احمدی‌روشن در خوزستان اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور حمایت از مستعدان‌برتر با استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی، تفاهم‌نامة اختصاص فضای اداری در مرکز نوآوری و خلاقیت دانشگاه شهید چمران اهواز به هسته‌های پژوهشی طرح شهید احمدی‌روشن فعال در استان خوزستان، منعقد شد.

تعامل و همکاری در حوزه‌های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی به خصوص تشکیل فضایی در جهت تربیت دانشجویان مستعد در مسیر نوآوری و خلاقیت و آموزش آنان برای تجاری‌سازی ایده‌ها و حل مشکلات سازمان‌ها، شرکت‌های صنعتی و دستگاه‌های اجرایی با کمک و راهنمایی اساتید مجرب در صنعت بر اساس نیازها و اولویت‌ها و در قالب طرح شهید احمدی‌روشن، از اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه است.

زمینه‌های همکاری شامل اختصاص فضای اداری در مرکز نوآوری و خلاقیت دانشگاه به طرح شهید احمدی‌روشن، تعامل و همکاری بین هستهای این طرح و شرکت‌های فناور مستقر در مرکز خلاقیت و فناوری دانشگاه، برگزاری مشترک دوره‌های آموزشي کوتاه‌مدت، کاربردی و کارگاه‌های آموزشی، همکاری مشترک در برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی و استفاده از تجربیات و توانمندی‌های طرفین جهت تجاری‌سازی طرح‌ها، از دیگر موارد مورد تأکید در این تفاهم‌نامه است.

تاریخ انتشار : 1399/10/27
کد : 110860
تعداد بازدید: 176