دوشنبه 29 دی 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان گلستان مطرح کرد:
لزوم توسعه اثرگذاری استعدادهای برتر و نخبگان در بوم‌محل

رییس بنیاد نخبگان گلستان با اشاره به لزوم بکارگیری همه ظرفیت‌های استانی در حوزه توانمندسازی مستعدان‌برتر، گفت: این امر می‌تواند سبب افزایش سرمایه‌های انسانی استان در حوزه نخبگان شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌اندیشی مسئولان بنیاد نخبگان گلستان و اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با هدف استفاده از ظرفیت‌های وقف و خیریه برای تحقق اهداف نخبگانی در بوم‌محل برگزار شد.

در این نشست، ابوالقاسم خزاعیان؛ رییس بنیاد نخبگان گلستان ضمن تشریح اهداف و رسالت‌های بنیاد ملی نخبگان، گفت: استفاده از منابع خیّرین و واقفین، یکی از عواملی است که میتواند در توسعه اثرگذاری استعدادهای برتر و نخبگان مؤثر باشد.

وی افزود: بکارگیری منابع خیّرین و واقفین برای توانمندسازی مستعدان و توسعه ظرفیت‌های انسانی در حوزه علم و فناوری اقدامی مهم است.

خزاعیان ادامه داد: شورای خیرین علم و فناوری به منظور ساماندهی و گسترش پشتیبانی از اجتماع نخبگانی و اثرگذاری آنان در بنیاد نخبگان استان تشکیل شد و این بنیاد در نظر دارد در همین راستا مجمع خیرین علم و فناوری را با حضور خیرین و نیکوکاران استان راه‌اندازی کند.

رییس بنیاد نخبگان استان افزود: راه‌اندازی یک مرکز شتابدهی در استان با حمایت خیرین و واقفین و حضور بخش خصوصی می‌تواند زمینه توسعه فرهنگ علم و فناوری باشد و استفاده از ظرفیت واقفین را نیز تسهیل کند.

تاریخ انتشار : 1399/09/11
کد : 110582
تعداد بازدید: 164

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601