با حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان/
رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن حکم دکتر ستاری خطاب به دکتر رضا کی‌پور آمده است: نظر به تجارب ارزشمند و با عنایت به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به مدت سه سال به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان منصوب می‌نمایم.

شایسته است، با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، ماموریت‌های ذیل با اولویت در سرلوحه اقدامات جنابعالی قرار گیرد.

1-کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و نخبگان و پشتیبانی از فعالیت های علمی و فناوری آنان با استفاده بهینه از امکانات موجود در استان

2- تسهیل شکوفایی و ثمربخشی و اشتغال استعدادهای برتر و نخبگان در مراکز علمی، اجرایی، تولیدی، خدماتی  دولتی و غیر دولتی استان

3-ایجاد و تقویت زمینه های همفکری و همکاری میان نخبگان و استعدادهای برتر با یکدیگر و موسسه های ذی‌ربط و مسئولان استان

4-همکاری وهماهنگی با دستگاه‌های استان به منظور شناسایی و حل مسائل استان از طریق طرح شهید احمدی روشن به صورت مشارک منابع

توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در پرتو منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام این مسؤلیت خطیر کوشا باشید. بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان در تحقق اهداف و انجام وظایف محوله جنابعالی را یاری خواهند نمود.

تاریخ انتشار : 1399/09/04
کد : 110540
تعداد بازدید: 289