رییس بنیاد نخبگان البرز خبر داد:
جشنواره امیرکبیر برگزار می‌شود

نبییونی گفت: جشنواره ملی امیرکبیر به همت جهاد دانشگاهی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوری استان البرز و همکاری بنیاد نخبگان البرز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هماهنگی جشنواره ملی امیرکبیر با حضور رییس بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

در این نشست، محمد نبیونی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره زمینه‌سازی برای ارتباط دانشگاه و پروژه‌های دانشجویی و استفاده از نخبگان جوان در جهت توسعه تولید، صادرات و ایجاد بازارهای جدید است.

وی تصریح کرد: نکته بسیار مهم در جشنواره ملی امیرکبیر، همکاری و تلفیق بین جهاد دانشگاهی و اتاق بازرگانی البرز به عنوان ارتباط‌دهنده دانشگاه با جامعه و صنعت  است.

نبیونی بیان داشت: همکاری مجموعه‌های متولی تولید علم و دانش و مراکز صنعتی می‌تواند نقطه شروع ارتباط واقعی دانشجویان با جامعه و صنعت و حمایت مادی و معنوی از پایان‌نامه‌ها، طرح‌ها و رساله‌های کارفرمامحور باشد.

رییس بنیاد نخبگان البرز تصریح کرد: طرح‌ها و پایان‌نامه باید براساس حل مسئله، تقاضا و نیاز جامعه و صنعت (برای خارج از دانشگاه) تهیه و تدوین شده باشد.

جشنواره ملی امیرکبیر با محوریت گروه‌های کشاورزی و منابع طبیعی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، زبان و هنر در مقطع دکتری و کارشناسی‌ارشد، بیستم دی‌ماه در کرج برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1399/09/02
کد : 110531
تعداد بازدید: 400