شنبه 8 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

طرح شهید احمدی‌روشن فرصتی برای هم‌افزایی دانشگاه و صنعت

کارگاه معرفی و آشنایی با طرح شهید احمدی‌روشن به همت بنیاد نخبگان استان سمنان به صورت مجازی برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی و به منظور سعه فرهنگ کارآفرینی و اشتغال‌زایی در جامعه نخبگانی، کارگاه معرفی و آشنایی با طرح شهید احمدی‌روشن به همت بنیاد نخبگان استان سمنان به صورت مجازی برگزار شد.

در این کارگاه که با هدف توانمندسازی و مشارکت دانشجویان کشور برگزار شد، ضمن معرفی 4 طرح برگزیده اساتید خبره استان، اهداف طرح و فرآیند اجرای آن تبیین و به پرسش‌های آنان پاسخ داده شد.

تشکیل یک تیم کامل، کسب تجربه ساخت محصول یا تولید فناوری از دستاوردهای جانبی یک هسته و تجربه فعالیت بین‌رشته‌ای در هسته‌های نخبگانی در ذیل اجرای این طرح، از نکاتی بود که در این نشست به آنها اشاره شد.

هم‌افزایی بین «دانشجو و استاد» و بین «صنعت و دانشگاه»، کسب مهارت‌های اجتماعی، افزایش خودباوری، مسئولیت‌پذیری و تحرک اجتماعی، به عنوان مهمترین رویکردهای طرح شهید احمدی‌روشن مورد تأکید قرار گرفت.

دانشجویان (در مقطع کارشناسی با معدل بالای 17 و در مقاطع تحصیلات‌تکمیلی با معدل بالای 18 با در نظر گرفتن ضریب رشته و دانشگاه) و نیز دانشجویان برگزیده آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1399-1398 و 1400-1399 در این طرح حضور دارند.

تاریخ انتشار : 1399/08/10
کد : 100423
تعداد بازدید: 157

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601