دوشنبه 10 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

ایجاد بوم‌تیم راهی برای شناخت بهتر از خود و درک بهتر اهداف تیمی

کارگاه بوم‌تیم با رویکرد همگرا کردن افراد برای انجام کار تیمی و لزوم افزایش شناختن اعضای تیم نسبت به هم، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری کارگاه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی، کارگاه بوم‌تیم (تیم‌سازی) به همت بنیاد نخبگان استان خراسان‌شمالی در محل مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان شیروان برگزار شد.

در این کارگاه که به صورت حضوری و آنلاین با حضور تیم‌های آرپان، شوژن، کنجد، زیست‌سازه، سرسینو و سایر علاقه‌مندان برگزار شد، عنوان شد: جامع بودن، همه فهم بودن، دسترسی به تمام اطلاعات در یک صفحه و مرور آن در یک نگاه مزایای استفاده از بوم است.

در ادامه افزوده شد: وقتی فرد از بوم استفاده می‌کند، خود را موظف می‌کند مفهوم را در قالب شکیل‌تری بیان کند و به همین دلیل بُعد زیباشناسانه وجودی خود را درگیر می‌کند؛ این یعنی استفاده از هر دو نیم‌کره چپ و راس مغز.

در بخش دیگری از این کارگاه عنوان شد: همگرا کردن افراد برای انجام کار تیمی و همچنین افزایش شناختن اعضای تیم نسبت به هم از مهمترین اهدافی است که در بوم‌تیم دنبال می‌شود. با این نگاه، بوم‌تیم یک ابزار ساده برای شناخت بیشتر خود و هم تیمی‌ها در ابعاد مختلف ازجمله توانمندی، نقاط قوت، ضعف‌ها و تردیدها است تا با استفاده از آن درک بهتری ازحاصل شود.

در این کارگاه شرکت‌کنندگان به تیم‌های مختلف دسته‌بندی شدند تا بوم‌تیم را تکمیل کنند.

تاریخ انتشار : 1399/08/07
کد : 100421
تعداد بازدید: 375

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601