دوشنبه 10 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان خوزستان:
کسب مهارت‌های اجتماعی از فواید طرح شهید احمدی‌روشن است

رییس بنیاد نخبگان خوزستان با اشاره به مزایای طرح شهید احمدی‌زوشن، گفت: کسب مهارت‌های اجتماعی از فواید طرح شهید احمدی‌روشن است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست اساتید خبره دوره پنجم طرح شهید احمدی‌روشن با رییس بنیاد نخبگان استان خوزستان بصورت مجازی برگزار شد.

در این نشست، علی‌حسین صابری؛ رییس بنیاد نخبگان خوزستان ضمن تشریح فرآیند اجرای طرح شهید احمدی‌روشن، گفت: هدف این طرح (حمایت ‌از ‌هسته‌های ‌دانشجویی ‌مسئله‌محور) تربیت و آماده‌سازی نیروهای مستعد و نخبه با هدف زمینه‌سازی برای اثرگذاری بر پیشبرد مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی، پیرامون حل مسئله‌های کشور است.

وی تشکیل یک تیم کامل، کسب تجربه ساخت محصول یا تولید فناوری از دستاوردهای جانبی یک هسته را از دیگر اهداف این طرح دانست و گفت: از جمله مزایای این طرح، تجربه فعالیت بین‌رشته‌ای در هسته‌های نخبگانی و همکاری با دانشجویان مستعد از رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف، است.

صابری ادامه داد: همکاری در مراحل اجرای پروژه‌ای واقعی که بر آمده از مسائل واقعی مبتلا‌به در صنایع و جامعه است، استفاده از راهنمایی‌های استاد طرح، هم‌افزایی بین «دانشجو و استاد» و بین «صنعت و دانشگاه»، کسب مهارت‌های اجتماعی، افزایش خودباوری، مسئولیت‌پذیری و تحرک اجتماعی، از دیگر مزایای شرکت در این هسته‌ها است.

رییس بنیاد نخبگان خوزستان اظهار داشت: از دیگر فواید حضور در طرح شهید احمدی‌روشن می‌توان به ایجاد انگیزه برای ادامۀ کار، شروع کارهای مشابه یا راه‌اندازی و رونق بخشیدن به کسب و کاری مفید و افزایش اعتماد دستگاه‌های اجرایی، مراکز علمی و بخش خصوصی به برگزیدگان اشاره کرد.

در ادامه این نشست، اساتید خبره دوره پنجم طرح شهید احمدی‌روشن، سؤالات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

تاریخ انتشار : 1399/08/06
کد : 100411
تعداد بازدید: 251

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601