دوشنبه 10 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

روش‌های تأمین مالی نوآورانه در یزد تبیین می‌شود

وبینار آشنایی با روش‌های تأمین مالی نوآورانه و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ایران به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای برگزاری «کارگاه‌های مشاوره معتمد حقوقی، کارآفرینی و روان‌شناسی» وبینار آشنایی با روش‌های تأمین مالی نوآورانه و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ایران به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار می‌شود.

آشنایی با روش تأمین مالی نوآورانه در جهان، آشنایی با عمده روش تأمین مالی نوآورانه در ایران، آشنایی با تأمین مالی به روش صندوق های پژوهش و فناوری، آشنایی با روش تأمین مالی سرمایه گذاری خطرپذیرو نهادهای مالی فعال در ایران، آشنایی با نحوه جذب سرمایه از طریق نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ایران، از مهمترین سرفصل‌های این کارگاه است. 

از دیگر سرفصل‌های این وبینار می‌توان به آشنایی با روش تأمین مالی جمعی (جمع‌سپاری مالی) و نهادهای مالی فعال در ایران، آشنایی سرمایه‌گذاران فرشته و اشخاص و نهاد/نهادهای فعال در این زمینه در ایران، آشنایی با تفاوت‌های روش‌های تأمین مالی نوآورانه در ایران، آشنایی با روش‌های تأمین مالی نوآورانه از طریق بازار سرمایه ایران، آشنایی با نحوه انتخاب روش مناسب تأمین مالی نوآورانه در ایران، اشاره کرد.

در جلسه دوم نیز موضوعاتی مانند آشنایی با روش سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ایران، آشنایی با نهادهای مالی سرمایه‌گذاری خطرپذیر فعال در ایران ( گونه شناسی نهادهای فعال)، آشنایی با تأمین مالی به روش صندوق‌های پژوهش و فناوری، آشنایی با صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر( جسورانه) در بازار سرمایه ایران، آشنایی با تفاوت ها و شباهت های نهادهای سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران، آشنایی با نحوه جذب سرمایه از طریق نهادهای سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران، آشنایی با زمان و نحوه انتخاب روش سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران و آشنایی با آسیب های وارد به نهادهای سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این دوره با تدریس مهسا قربانی؛ رییس اسبق دفتر تأمین مالی و سرمایه‌گذاری معاونت علمی‌‎وفناوری ریاست‌جمهوری،6  و 7 آبان ماه از ساعت 16 الی 18 برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این کارگاه به سامانه بنیاد نخبگان استان یزد مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1399/08/05
کد : 100404
تعداد بازدید: 132

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601