دوشنبه 10 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اصفهانی:
لزوم بهره‌‎گیری از ظرفیت‌‎های غیردولتی برای تحقق اهداف نخبگانی

رییس بنیاد نخبگان استان گیلان با اشاره به لزوم توانمندسازی مستعدان‌برتر، بر بهره‌‎گیری از ظرفیت‌‎های غیردولتی و درون‌استانی برای تحقق اهداف نخبگانی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با هدف فراهم کردن زمینه برای پیشرفت‌های علمی، فنی و پژوهشی نخبگان و مستعدان‌برتر استان گیلان و در راستای اجرایی کردن سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر پشتیبانی از فعالیت اجتمتاعات نخبگان و استعدادهای برتر، تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان منعقد شد.

مسعود اصفهانی؛ رییس بنیاد نخبگان استان گیلان با اشاره به لزوم بهره‌‎گیری از ظرفیت‌‎های غیردولتی و درون‌استانی برای تحقق اهداف نخبگانی، گفت: صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان می‌تواند زمینه رشد و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان را در استان گیلان فراهم کند.

وی به رسالت بنیاد ملی نخبگان در شناسایی استعدادهای و فراهم کردن زمینه رشد و اثرگذاری آنان در جامعه اشاره و تصریح کرد: بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان می‌توانند در استعدادیابی و توانمندسازی استعدادهای‌برتر استان، تعامل و همکاری نزدیک داشته باشند.

رییس بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن اعلام آمادگی این بنیاد برای همکاری با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان در اجرای برنامه‌های مشترک، اظهار داشت: امید است انعقاد این تفاهم‌نامه سرآغاز همکاری‌های مشترک و حمایت از مستعدان و شرکت‌های دانش‌بنیان استان گیلان باشد.

صابر سمیعی؛ رییس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این صندوق، گفت: با توجه به محورهای کاری مشترک این صندوق و بنیاد نخبگان استان، می‌توان ویبنارها و کارگاه‌های توانمندسازی باکیفیتی برای توانمندی بیشتر مستعدان‌برتر در استان برگزار کرد.

وی افزود: صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان آمادگی دارد از شرکت‌های دانش‌بنیان استان با معرفی بنیاد نخبگان گیلان حمایت کند.

در پایان این نشست، تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان به امضاء طرفین رسید.

تاریخ انتشار : 1399/08/03
کد : 100394
تعداد بازدید: 194

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601