دوشنبه 10 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

دانشگاهیان برای گسترش فناوری‌های آب فراخوانده شدند

پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می‌شود. اقدامی که به توسعه فناوری‌های این حوزه و کاربردی شدن تحقیقات دانشجویان کمک می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می‌شود. اقدامی که به توسعه فناوری‌های این حوزه و کاربردی شدن تحقیقات دانشجویان کمک می‌کند.

کارگروه تخصصی آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سومین فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی را منتشر کرد.

دانشجویان از 23 مهرماه تا 20 آبان ماه سال جاری برای ارسال طرح‌های خود مهلت دارند تا از این فرصت حمایتی بهره برند.

بهره‌گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه‌ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه‌های کاربردی اهدافی است که با انتشار این فراخوان دنبال می‌شود تا توسعه فناوری‌های مورد نیاز کشور با استفاده از پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی را شاهد باشیم.

تمام دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی رشته های مرتبط با آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست تحصیل می کنند، می توانند پس از اخذ تأییدیه موضوع از ستاد و تصویب آن در دانشگاه از حمایت های این فراخوان بهره‌مند شوند.

همچنین پایان نامه‌هایی حمایت می‌شوند که ماهیت آنها فناورانه و کاربردی باشد و نوآوری در آنها مشاهده شود.

تاریخ انتشار : 1399/07/30
کد : 100386
تعداد بازدید: 212

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601