جمعه 7 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

لزوم توسعه و ترویج استانداردهای ملی و بین‌المللی در حوزه نخبگان

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بنیاد نخبگان استان همدان و اداره‌کل استانداردی استان با هدف توسعه و ترویج استانداردهای ملی و بین‌المللی در حوزة نخبگان، استعدادهای برترو مخترعان امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای حمایت بیشتر از جامعه نخبگانی با استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بنیاد نخبگان استان همدان و اداره‌کل استانداردی استان با هدف توسعه و ترویج استانداردهای ملی و بین‌المللی در حوزة نخبگان، استعدادهای برتر و مخترعان امضا شد.

استفاده بهینه از ظرفیت نخبگان و مخترعان و هسته‌های مسئله‌محور بنیاد ملی نخبگان در تدوین استانداردها توانایی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی طرفین و همکاری در فعالیت‌های تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی مرتبط، برنامه‌ریزی و طراحی دوره‌های آموزشی و توسعه و ترویج فرهنگ استانداردُ از مهمترین محورهای این تفاهم‌نامه است.

از دیگر محورهای تفاهم‌نامه می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی تدوین استانداردسازی و گردهمایی‌های علمی مرتبط، استانداردسازی و تجاری‌سازی اختراعات و نتایج هسته‌های مسئله‌محور و مخترعان، استفاده از ظرفیت تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی با تخفیفات ویژه برای شرکت‌های دانش‌بنیان، توسعه آموزش‌های مهارتی و ارائه پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی اشاره کرد.

این تفاهم‌نامه که به امضاء حمید بلالی؛ رییس بنیاد نخبگان استان همدان و محمد مددی؛ مدیرکل استاندارد استان همدان رسید، به مدت ۵ سال اعتبار دارد.

تاریخ انتشار : 1399/07/28
کد : 100369
تعداد بازدید: 115

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601