سه شنبه 29 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان لرستان:
باورپذیری دانشگاهیان شرط لازم برای توسعه است

حمزه امیری ضمن تأکید بر اثرگذاری مطلوب و مؤثر اجتماعات نخبگانی در جامعه بومی، باورپذیری دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را شرط لازم برای تحقق اهداف عالی توسعه استان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه زمینه‌سازی برای اجرای برنامه‌های مشترک با هدف توانمندسازی مستعدان‌برتر و بکارگیری ظرفیت‌های درون‌استانی، بنیاد نخبگان لرستان و بسیج دانشجویی استان تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.

در مراسم انعقاد این تفاهم‌نامه، حمزه امیری؛ رییس بنیاد نخبگان لرستان گفت: این بنیاد در راستای شناسایی و اثرگذاری استعدادهای‌برتر دانشجویی، تنوع‌بخشی در برنامه‌ها را با مشارکت نهادهای تخصصی-حرفه‌ای در دستورکار خود قرار داده است.

وی ضمن تأکید بر اثرگذاری مطلوب و مؤثر اجتماعات نخبگانی در جامعه بومی، باورپذیری دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را شرط لازم برای تحقق اهداف عالی توسعه استان برشمرد و گفت: این تفاهم‌نامه به منظور برنامه‌ریزی و همکاری مشترک بین بنیاد نخبگان استان و بسیج دانشجویی استان در زمینه استفاده از ظرفیت‌های موجود در ابعاد آموزشی، تحقیقات و فناوری برای شناسایی، هدایت، حمایت مادی و معنوی از نخبگان، استعدادهای برتر، مخترعان و صاحبان ایده در سطح استان منعقد می‌شود. 

امیری با اشاره به برخی از مفاد این تفاهم‌نامه، تصریح کرد: همکاری در اجرای طرح شهید احمدی‌روشن و شهید بابایی، اردوهای جهادی، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌های مرتبط با حوزه‌های فعالیت‌های طرفین، برگزاری و اجرای تورهای فناوری و تحقیقاتی داخلی، از مهمترین موضوعات مطرح شده در این تفاهم‌نامه هستند.

تاریخ انتشار : 1399/07/27
کد : 100364
تعداد بازدید: 122

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601