سه شنبه 29 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان گیلان مطرح کرد:
لزوم تهیه اطلس ظرفیت و توانایی هدایتی دانش‌آموزان

رییس بنیاد نخبگان گیلان با اشاره به ضرورت شناسایی استعدادها و ظرفیت‌های دانش‌آموزان، همکاری آموزش‌وپرورش را لازمه تحقق این مهم دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور هم‌اندیشی در تهیه اطلس ظرفیت و توانایی هدایتی دانش‌آموزان و آشنایی با نتایج برنامه ملی شهاب در استان گیلان، نشست رییس بنیاد نخبگان استان گیلان با مسئولان آموزش‌وپرورش ناحیه دو رشت برگزار شد.

در این نشست، مسعود اصفهانی؛ رییس بنیاد نخبگان گیلان با مثبت ارزیابی‌کردن اقدامات انجام‌شده در ذیل برنامه ملی شهاب، گفت: تهیه اطلس ظرفیت و توانایی هدایتی دانش‌آموزان به صورت پایلوت در ناحیه دو رشت می‌تواند الگویی مناسب برای توسعه آن به سایر مناطق استان گیلان و حتی در سطح کشور باشد.

وی با توجه به اهمیت شناسایی استعدادها در برنامه ملی شهاب، افزود: تهیه این اطلس می‌تواند در برنامه‌ریزی برای توانمندسازی دانش‌آموزان استان مورد بهره‌برداری قرار گرفته و یک اقدام اثرگذار در استعدادیابی دانش‌آموزان گیلان محسوب می‌شود.

قربان‌نژاد؛ رییس آموزش‌وپرورش ناحیه دو رشت نیز آمادگی این نهاد برای همکاری با بنیاد نخبگان گیلان به منظور تهیه اطلس ظرفیت و توانایی هدایتی دانش‌آموزان اعلام کرد.

تاریخ انتشار : 1399/07/27
کد : 100363
تعداد بازدید: 70

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601