شنبه 8 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

لزوم حضور فعال نخبگان در صنعت تجهیزات پزشکی

شست رییس بنیاد نخبگان استان البرز، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت تجهزات پزشکی سُها و مسئول نهاد نمایندگی مقام‌معظم‌رهبری در دانشگاه‌های استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری نشست‌های هم‌افزایی و هماهنگی بین‌نهادی به منظور حمایت از استعدادهای‌برتر، نشست رییس بنیاد نخبگان استان البرز، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت تجهزات پزشکی سُها و مسئول نهاد نمایندگی مقام‌معظم‌رهبری در دانشگاه‌های استان البرز برگزار شد.

در این نشست، محمد نبییونی؛ رییس بنیاد نخبگان استان البرز ضمن تشریح فعالیت جامعه نخبگان و مستعدان‌برتر، آمادگی بنیاد نخبگان استان البرز برای همکاری‌های لازم با مجموعه تجهیزات دارویی سُها را اعلام کرد و گفت: با توجه به تراکم نخبگانی استان، بنیاد نخبگان البرز می‌تواند در حوزه‌های مختلف و مورد نیاز با مجموعه سُها همکاری داشته باشد.

وی در ادامه به ایجاد زیرساخت‌های لازم، فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری جامعه نخبگانی با بخش‌های تولیدی و همچنین حمایت از اندیشه مستعدان‌برتر تأکید کرد.

گفتنی است در پایان با شناسایی بیشتر نقاط مشترک برای تعامل دو مجموعه بنیاد نخبگان و سُها، تفاهم‌نامه‌ای تنظیم و بین دو مجموعه منعقد شد.

تاریخ انتشار : 1399/07/22
کد : 100349
تعداد بازدید: 159

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601