شنبه 8 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

کارگاه آگاهی‌های قبل و بعد از ازدواج برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی‌‌مشاوره‌ای آگاهی‌های قبل و بعد از ازدواج با همکاری بنیاد نخبگان استان گلستان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری برنامه‌های تربیتی با هدف کمک به رشد شخصیتی همه‌جانبه مستعدان‌برتر و موفقیت آنان در زندگی فردی و اجتماعی،«کارگاه آموزشی‌‌مشاوره‌ای آگاهی‌های قبل و بعد از ازدواج» به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای مهارت‌های زندگی با همکاری بنیاد نخبگان استان گلستان، برگزار می‌شود.

در این دوره آموزشیمشاوره‌ای که با حضور بختیار سعید؛ عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار خواهد شد، سرفصل‌هایی همچون «انتخاب همسر و معیارهای آن»، «دوران آشنایی، بایدها و نبایدها»، «عقد و سال اول زندگی، مهارت مهرورزی»، «ویژگی‌های یک ازدواج موفق»، «مسائل همسران و تداوم زندگی موفق»، ارائه می‌شود.

این برنامه، ۵ مهرماه ویژه مستعدان مجرد و ۶ مهرماه ویژه مستعدان متأهل برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام به سامانه بنیاد نخبگان استان گلستان مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، عناوین كارگاه‌هاي مهارت‌آموزي با تأکید بر مهارت‌های ده‌گانه سازمان بهداشت جهانی و با هدف پيشگيري از ابتلا به آسيب‌ها و مسائل فردي-اجتماعي در زمینه‌هاي تحصيلي، شغلي، خانوادگي، اجتماعي و سلامت روان، درنظر گرفته شده است.تاریخ انتشار : 1399/07/02
کد : 100244
تعداد بازدید: 180

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601